Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
e-Chima Kariyer

CHIMA `DA KARİYER 


İK POLİTİKAMIZ


En önemli kaynağımız, insanımızdır. Bu doğrultuda CHIMA; personellerinin güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, kendine güvenen, insan odaklı, işine değer katan ve sorumluluk bilinci gelişmiş çalışanlar olmasına özen gösterir.

İnsan Kaynakları ekibi olarak hedefimiz; tüm İnsan Kaynakları fonksiyonlarını en doğru ve verimli şekilde yerine getirmek ve tüm çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak!


CHIMA `DA İŞE ALIM


Doğru işe doğru insan prensibiyle işe alım sürecini başlatan CHIMA İnsan Kaynakları CHIMA mağazaları aracılığıyla gönderilen CV`ler gazete ilanı ile tarafımıza ulaşan adaylar ile kariyer portalı üzerinden yapılan başvuruları inceledikten sonra pozisyon yetkinliklerine uygun adaylar ile görüşme organize edilir. İnsan kaynakları departmanı tarafından görüşmeler yapılır. Olumlu adaylar ile ilgili departman yöneticisiyle görüştürülerek süreç yürütülür. Tüm görüşmeler neticesinde olumlu ilerleyen adaylar için referans araştırmasından sonra iş teklifi yapılır ve adayın oryantasyon süreci başladığı gün itibari ile başlamış olur.


Departmanlarımız


Genel müdürlük pozisyonları için seçme ve yerleştirme yaparken amacımız, CHIMA`yı geleceğe taşıyacak personelleri aramıza katmak, CHIMA`da başarıya giden birçok yol var.


Seçebileceğiniz bölümler;

· Mali İşler

· İnsan kaynakları

· Tasarım

· Üretim

· İdari işler

· Müşteri hizmetleri

· Mağazacılık

· Satış-iş geliştirme

· E-ticaret


Chima ayrıca, Mağaza Pozisyonları ile perakende sektöründe ilerlemek isteyenler için kariyer gelişimi sunuyor. CHIMA Mağazalarında başarıya giden birçok yol var. Bunlardan bazıları;

· Mağazalar Koordinatörü

· Mağaza Müdürü

· Mağaza Müdür yardımcısı

· Satış Danışmanı

· Kasiyer

Açık Pozisyonlarımızı aşağıdaki portallardan takip edebilirsiniz;

· Kariyer.net

· Chima Mağazaları`ndan


Tüm başvurularınız için özgeçmişinizi [email protected] `ye gönderebilirsiniz.


GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Sizin için tavsiyelerimiz

Sizin için tavsiyelerimiz

Bize Ulaşın