FİLTRELER
Kapat
Sıralama
Kategoriler
Kategoriler
Kategoriler Temizle
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Fiyat
Geri
Fiyat TEMİZLE
-
Temizle
Sonuçları Görüntüle

Bir ürünün yılın her döneminde giyilebilir bir fonksiyona sahip olması o ürünün kadınların seçimlerinde daha fazla yer vermesini sağlamaktadır. Bu ürünlerden birisi de kadın gömlek modelleridir. Bayan gömlek seçimlerinde bulunurken bu ürünlerin pantolon ve etek gibi farklı kombinler içerisinde sırıtmayan yapısı da bir diğer tercih edilme nedenidir. 

Kadın gömlek modelleri kumaşlardaki farklılıklardan yaka kısmındaki farklılıklar gibi kesimleri ve detaylarıyla kadınlar için çeşitlilik sunmaktadır, bunun yanı sıra alt parçası değiştirildiğinde tercih ettiğiniz bayan gömlek sizi birbirinden farklı tarzlara yaklaştıracağı için de ayrıca işlevsel bir yapıya sahiptir. Tabi kadın gömlek modellerinden birisini seçerken de dikkat etmeniz gereken en önemli nokta vücudunuzla uyumlu olup olmayacağıdır, zaten gömleği giyerken bunun farkına varmış oluyorsunuz ama bir gömlek eğer omuz kısımlarınıza tam oturan bir model değilse o gömlek üstünüzde tahmin ettiğiniz gibi durmayacaktır. Bir diğer dikkat etmeniz gereken konu da tercih ettiğiniz bayan gömlek desenlerinde çizgili olup olmayacağıdır. Şayet bayan çizgili  gömlek tercih ediyorsanız ve bu gömleğin çizgileri enine doğru bir desene sahipse bu modelin sizi olduğunuzdan daha kilolu göstereceğini göz ardı etmemeniz gerekmektedir.

Çoğu kıyafette kırmızı rengin bir farklılığı, çekiciliği mevcuttur. Kadın gömlek dünyasında da kırmızı gömlekler kendisine ait bir kitle oluşturmuştur. Şayet bayan kırmızı gömlek seçiminde bulunuyorsanız alt parçanızın da bu model gömlekle uyumlu olmasına önem göstermelisiniz. Siyah ve mavi kot pantolonlarla uyumlu olacağı gibi bir çok etek modeliyle de kırmızı gömlek seçimi yapabilirsiniz. Günlük hayat içerisinde tercih etmek isteyen kadınlar için tercih ettikleri mavi bir Jean üstünde volanlı bayan kırmızı gömlek seçimini birleştirerek şık bir kombin yapabilirler. 

Şifon gömlek modelleri de kadınların tercihlerinde üst sıralarda olan bir diğer modeldir. Kumaşının rahat hissettirmesi ve kadınların üstünde şık ve bir o kadar da rahat görünmesi de ayrıca güzel bir detaydır. Kadınların iş hayatında da en çok tercih ettiği modellerden birisidir şifon gömlek modelleri.

O kadar çok gömlek modeli ve kombini mevcuttur ki şayet sportif ve şık olmak isteyen bir tarzınız varsa size önerimiz oduncu gömleği olacaktır. Bu tarz gömlek modelini içinizde bir t-shirt ile kombinlerken kot pantolonla da son dokunuşlarınızı yapabilirsiniz.

Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Sizin için tavsiyelerimiz

Sizin için tavsiyelerimiz

Bize Ulaşın