FİLTRELER
Kapat
Sıralama
Kategoriler
Kategoriler
Kategoriler Temizle
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Fiyat
Geri
Fiyat TEMİZLE
-
Temizle
Sonuçları Görüntüle

Kot pantolon modelleri kadınların günlük hayatın içerisinde, gece davetlerinde ve iş hayatında tercihlerinin arasında olan ve farklı modellerini de sıklıkla kullandıkları parçaların başında gelmektedir. Kadın jean modellerini aynı zamanda birbirinden farklı üst parçalarla da yılın her döneminde rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Kadınlar için bu denli geniş bir alan açan bayan jean modelleri de haliyle en çok tercih edilen alt kıyafet parçaları arasında gelmektedir.

Kot pantolon modellerinin demode olmak gibi bir korkusu hiçbir zaman için olmamıştır ama her yıl farklı bir pantolonun yeniliğe uğrayıp farklı kesimlerde ve detaylarda modelleriyle de kadınların beğenisine sunulduğu görülmektedir. Bu jeans modellerinden birisi de lastikli bayan jean modelidir. Bu modeldeki ürünlerin öndeki düğme ve fermuar kısımları olmamaktadır ve bel kısmı lastiklidir, lastikli bel kısma sahip olan bu kot pantolon modelinde lastik kısmı eşofman altlarında olduğu gibi kendisini çok belli etmez ve şık bir görünüm sunmaktadır. Bu tarz bir pantolonu dilerseniz askılı bir ürünle kombinleyebilirken, gömlek ve t-shirt gibi üst parçalarla da oldukça şık kombin modellerine sahip olabilirsiniz.

Kadın Jean modelleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunmaktadır, bu detaylardan birisi tercih ettiğiniz jeans modelinin belinizi sıkmamasıdır. Bayan jean modelleri içerisinde ne kadar kendinizi rahat hissederseniz hem üstünüzde hoş bir görünüme sahip olur hem de rahat hareket etme olanağı sunar size. Belinizi sıkmayan bir kot pantolon seçmek sizin için doğru seçim olacaktır. Bunun yanı sıra yüksek bel ve düşük bel gibi farklı kalıplarda modelleri de mevcut olan kot pantolon modelleri bununla da yetinmeyerek alternatif paça kesimleriyle de kadınların seçenek dağarcığına eklemeler yapmaktadır. 

Yukarıda bayan jean seçimleri yaparken nelere dikkat etmeniz ve ne tarz modellerle karşılaşacağınızdan bahsetmiştik şimdi de yüksek bel ve bol kesim kot pantolon modelleri arasında talep edilme oranı yükselen mom jean önerisinde bulunacağız. Mom jean modellerinin dar kesimleri de bulunmaktadır ama bu ürünün alameti farikası ise bol ve rahat bir giyim imkanı sunmasıdır. Bol kesim giymeyi tercih eden kadınların bu modeldeki kot pantolon modelini denemelerini şiddetle öneriririz.

Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Sizin için tavsiyelerimiz

Sizin için tavsiyelerimiz

Bize Ulaşın