FİLTRELER
Kapat
Sıralama
Kategoriler
Kategoriler
Kategoriler Temizle
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Fiyat
Geri
Fiyat TEMİZLE
-
Temizle
Sonuçları Görüntüle

Bugün sizlere pantolonlardan ve çeşitli pantolon kombinlerinden bahsedeceğiz. Pantolonlar, hem kadınların hem de erkeklerin giyim sektöründe çok sık tercih ettikleri alt giyim ürünleri arasında yer alıyor. Özellikler kadınlar için pantolon giyinme özgürlüğü erkeklere göre çok daha geç kazanılmış. Günümüzde pantolon cinsiyetsiz bir ürünken eski dönemlerde kadınların giymesi yasaktı. Pantolonlar kadın tarihinin kazanılmış zaferleri arasında yer aldığı için bizim için fazlasıyla önem taşıyor.  Kadın pantolon modelleri hem çalışan kesimlerin ihtiyaçlarına yönelik hem de gündelik ihtiyaçlara yönelik olarak üretilen modelleri içinde barındırıyor. Çalışan kesimin genellikle tercih ettiği düz renkli bayan pantolon modelleri, günlük hayatta yerini desenli kumaş pantolonlara ya da kot pantolonlara bırakıyor.

                Pantolon modellerine kısaca bir göz atmak gerekirse; sezon trendleri arasında yüksek bel modeller, lazer kesim asimetrik bel detayları, ekoseli pantolonlar ve yırtmaç detaylı kumaş pantolonlar bulunuyor. Yüksek bel pantolon modellerinin trendi ne kadar süre boyunca devame der bilmiyoruz ancak biz halimizden oldukça memnunuz. Aksine düşük bel kadın pantolonlar tekrar moda olacak diye korktuğumuzu da ifade etmeliyiz!

                Kumaş pantolonlarda son dönemlerde birçok farklı renk seçeneği beğenimize sunulduğu için çok daha renkli kombinler hazırlamak daha kolay hale geldi. Özellikle renkli ceket ve kumaş pantolon takımları ile cıvıl cıvıl kombinler yapmak mümkün. Renkli kumaş pantolonlar resmi ofis ortamlarında da ufak ufak giyilmeye başlandığı için seçeneklerimiz de giderek artıyor.

                Pantolon modelleri arasında yer alan havuç pantolon da ofis giyiminde olduğu kadar gündelik hayatta da giyilen bayan pantolon ürünleri arasında yer almakta. Havuç pantolonlar, yüksek belli, çoğunlukla kendisi ile aynı renkte kemer detayı bulunan, basen bölgesini olduğundan biraz daha büüyk gösteren çok rahat pantolon modelleri arasında bulunmakta. Genellikle üst giyim ürünlerinde vücudu saran bluz ya da gömlekler tercih ediliyor. Bu sayede vücudun orantısı biraz daha dengeli görünüyor.

                Kargo pantolonlar, sportif giyinmeyi ve rahatlığına düşkünleri çok sevindiren kadın pantolon ürünleri arasında yer almakta. Askılı bluzlar, basic tişörtler triko hırkalar ile giyebileceğiniz kargo pantolonlar ile macera filmlerinden fırlamışçasına gözüken kombinler hazırlayabilirsiniz.

Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Sizin için tavsiyelerimiz

Sizin için tavsiyelerimiz

Bize Ulaşın