FİLTRELER
Kapat
Sıralama
Kategoriler
Kategoriler
Kategoriler Temizle
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Fiyat
Geri
Fiyat TEMİZLE
-
Temizle
Sonuçları Görüntüle

Kadınların dolaplarında bazı ürünler büyük yer tutarken bazı ürünler ise dolaplarda kendisine küçük bir alan bulsa bile her tercih edildiğinde kadınları asla yarı yolda bırakmayan ve vücudunuzu ön plana çıkaracak kadın tulum modelleri kadınların yıl içerisinde en azından birkaç defa tercih ettiği modellerden birisidir.

Çoğu kıyafette olduğu için bayan tulum seçimlerinde de vücudunu iyi tanıyan kadınlar bir adım öndedir. Eğer zayıf ve uzun boylu biriyseniz seçeceğiniz kadın tulum modelleri arasından dikey çizgili modelleri tercih edebileceğiniz gibi dar paça modellerini de tercih edebilirsiniz. Hafif kilolu ya da fazlası olduğunu düşünen kadınların da bayan tulum seçiminde kısa modellerden uzak durmaları gerekmektedir. Ayrıca yana doğru genişleyen bayan tulum modelleri de sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir.

Kadın tulum giyim konusunda cesaret isteyen bir modeldir ve cesur kadınların tercihleri arasında yer almaktadır. Tulum modelleri arasından seçim yaparken klasik bir seçime gitmek isteyen kadınlar için önerimiz siyah kadın tulum modelleri olacaktır. Özellikle kıvrımlı bir vücuda sahip kadınların üstünde çok şık bir görüntü oluşturmaktadır. Ayrıca bu tarz kadın tulum seçiminde bulunan kadınların altın renginde aksesuarla da kombininizin seviyesini arttıracaktır. Hazır bayan tulum ve aksesuarlar demişken yandan çapraz çantaların da tulumlara çok yakıştığını ve kesinlikle tercih edilmesi gereken aksesuarlardan birisidir. Bayan tulum modellerinin vazgeçilmez bir diğer aksesuarı ise  kemerlerdir, bazen işlevi olmayan bazen de bel kısmını tutmak amacıyla tulum modellerine eklenen bu detay kıyafetinizi daha hoş bir görünüme sokacaktır.

Kadın tulum modelleri arsından klasik kesimlerin ve kumaşların ötesine farklı seçimlere gitmek isteyen kadınlar içinde kadife kumaşlardan yapılan tulum modelleri bulunmaktadır. Kadife zaten kumaş dokusu olarak oldukça çekici ve güzel bir dokuya sahipken bayan tulumlar ile olan birlikteliği de göze hoş gelen estetik bir duruş oluşturmaktadır. Koyu yeşil tonlarında kadife kumaştan yapılmış üst kısmı fermuar detaylı bayan tulum modelini tercih eden bir kadının bu parçasını önü açık bantlı topuklu bir ayakkabı seçimi yaparak gerek sosyal hayatın içerisinde gerekse de gece davetlerinde giyebileceği şık bir kombine sahip olmasını sağlayacaktır.

Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Sizin için tavsiyelerimiz

Sizin için tavsiyelerimiz

Bize Ulaşın