https://www.e-chima.com/
FİLTRELER
Kapat
Sıralama
Kategoriler
Kategoriler
Kategoriler Temizle
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Renk
Geri
Renk TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Beden
Geri
Beden TEMİZLE
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Fiyat
Geri
Fiyat TEMİZLE
-
Temizle
Sonuçları Görüntüle

Kadın kombinleri arasında bir çok ana parça ve kendisini ortaya çıkaran assolist diyebileceğimiz parçalarlar olduğu gibi kombinleri tamamlamak için tercih edilen ve şıklık kat sayısını arttıran parçalarda bulunmaktadır, bu parçalardan birisi de kadın yelek modelleridir. Yelekler yapısı gereği ana üst parçanın ve kombin tamamlayıcısı işlevi gördüğü gibi bazı bayan yelek modelleri de vardır ki tek başına kombinin en göz alıcı parçası haline gelmektedir.

Yelekler kimi zaman düğme detaylarına sahip olduğu gibi düğmesiz olan modellere de sahiptir, yaratmak istediğiniz kombinlerin tarzına uyan kadın yelek modellerinden dilediğinizi seçerek kombininizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Bayan yelek modelleri klasik bir tarza sahip olmak isteyen kadınlara hitap ettiği gibi sportif tarz yaratmak isteyen kadınlara da yardımcı olmaktadır, tercih ettiğiniz bir kumaş pantolon ve gömlek kombini pantolonunuzla uyumlu bir kadın yelek modeliyle tamamlayarak hem detaylandırabilir hem de şıklığınızı arttırabilirsiniz. Bir diğer yelek kombini de tercih ettiğiniz mavi tonlarında bir kot pantolonu beyaz bir t-shirt (tercihe göre kolsuz bir parça da olabilir bu t-shirt) ile üstünüze alacağınız pastel renklerinde kuşaklı bir kadın yelek modeliyle tamamlayabilirsiniz, bu kombin sizi hem şık göstercek hem de yeleğinizin ana parça haline gelmesini sağlayacaktır. 

Yeleklerin kombinlemesi yapılırken özellikle alt ve üst parçalarınızla birebir aynı renklere sahip olabileceği gibi farklı renklerde seçimleri de yapabilirsiniz, yukarıda farklı bir renkte yelekle yapılacak kombin önerisinde bulunmuştuk. Bir gece davetinde kadın yelek modellerinden birisini tercih etmek isteyen kadınlar için öneride bulunmak gerekirse siyah dar paçalı bir kumaş pantolonu modern kesim beyaz bir gömlekle kombinlerken ajurlu bir bayan yelek ile kombininizi tamamlayabilirsiniz, ayakkabı seçimi olarakta siyah ince topuklu bir ayakkabı kombin seviyesini arttıran bir dokunuş olacaktır.

Kadın yelek modellerinden bir diğeri ise asla demode olmayan bir tarza sahip olan ve işçiliğiyle de dikkatleri üzerine çeken örgü yelek modelleridir. Bu tarzdaki yelekler daha sportif tarza yakındırlar ve genellikle gün içerisinde ev içerisinde ya da sosyal hayata katıldığınız arkadaş ortamlarında tercih edebileceğiniz ürünlerden birisidir.

Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Sizin için tavsiyelerimiz

Sizin için tavsiyelerimiz

Bize Ulaşın